bakırköy escort
Spor

Karşıyaka destek bekliyor

Karşıyaka Spor Kulübü Lideri Turgay Büyükkarcı, basketbol ve futbolda yeşil-kırmızılı ekibin aldığı hoş sonuçlara rağmen camiadan ehliyetli desteği göremediklerini belirtti.

Büyükkarcı, yaptığı yazılı açıklamada, ING Basketbol Harika Ligi’nde namağlup tek grup olarak tepede yan aldıklarını, FIBA Avrupa Kupası’nda da E Kümesi’nde önder olduklarını aktardı.

Futbol ekibinin da teknik yönetici Soner Tolungüç’ün grubun başına geçmesinden sonra 7 maçta tek yenilgi alıp tehlikeli yerden çıktığını ve play-off hattına girdiğini anlatan Büyükkarcı, şunları kaydetti:

“Basketbol ve futbolda beklediğimiz, istediğimiz sonuçları almak bizleri ve taraftarlarımızı ziyadesiyle mesrur ediyor. Güzel yoldayız fakat bu köprünün altından daha çok sular akacak. Birebir hırsla, tıpkı disiplinle çalışıp dönem ahir da bize yakışan mekanda olmak istiyoruz. Gelgelelim bu kadar hoş sonuçlar alırken camiamızdan, bizi sevenlerden gerekli desteği tam olarak göremiyoruz. Bu da bizleri üzüyor. Basketbol kombine satışları yeterli gitti lakin gayrı branşlarda beklentinin altında kaldık.”

Turgay Büyükkarcı, sponsorları Pınar Holding’in dışında tüm yükün idare heyeti üyeleri üzerinde olduğunu belirterek, “Başarırsak ‘biz’ başaracağız. Bu yüzden her kesitten maddi ve manevi destek görmek istiyoruz. Oyuncularımız, teknik heyetimiz ve emeği geçen herkes bunu hak ediyor. Biz büyük bir camiayız ve birlikte zorlukların üstesinden gelebiliriz. Büyüklüğümüzü göstermeli ve her şey hoş giderken kulübümüze ek sağlamalıyız.” tabirlerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı