bakırköy escort
Gündem

Zeynep Turan Kimdir?

Zeynep Turan

Zeynep Turan, 1980 İstanbul doğumlu …

İnşaat fakültesi ve iktisat fakültesini bitirip altı ayrı dalda lisans programı tamamladıktan sonra iş hayatına çocukları ile ara veriyor .

4 çocuk annesi olan Zeynep Turan 2015 yılında kendine ait olan Zyhome markası ile iş dünyasına geri dönüş yapıp bakır üzerine ağırlığı yurtdışı toptan olmak üzere bakır firmasını kuruyor. 2016 yılında Zyevent markası ile organizasyon işine giren Zeynep Turan sektördeki açığı görerek 2016-2017 yılında 16 tane VIP alışveriş festivali düzenleyip muhafazakar üst düzey kitleye yönelik organizasyonlara imzasını atmaya başlıyor .

Ardından ard arda davetler ..Defileler ..Lansmanlar ile sektöre yeni bir soluk getiriyor . Zeynep Turan her festival de sosyal sorumluluk projelerine destek vererek elde edilen gelir ile Cumhurbaşkanlığı onaylı Türkiye Beyaz Ay Derneğine projeler üretip hayata geçiriyor .

Sosyal sorumluluk projeleri ; Tekerlekli sandalye projesi ile #asmakicinhareket Görme engelli çocukların kullanımı için tasarlanan özel bilgisayarlar ile oluşturulmuş bilgisayar sınıfı #sevginlegoruyorum projesi Engelli çocukların rahat hareket edebilmesi için oluşturulan #asmakicinhareket projesi devamı ile oluşturulan engelli çocuklar spor salonu yapımı … 6. Festival de ise engelli çocukların rahat hareketi ve hareket desteği için açılacak olan yüzme havuzu #sevginleasiyorum projesi ile başarılarını taçlandırdı . Yine 6. Festivalinde yetim çocuklar için harika bir proje geliştiren Zeynep Turan devlete bagli olarak hizmet veren sevgi evleri (3-7 yaş arası yetim çocukların 12 saat ara ile değişen öğretmenler eşliğinde bakıldığı ,anne sıcaklığı alabildiği devletin sevgi evi projesi) Açma projesini hayata geçirdi .
Ben toplamda
2 adet yetim sevgi açan Zeynep hanım 11 yetim sevgi evini de festival gelirleri ile revize edip yeniledi.

Yine Sancaktepe de 750 yetim cocugu oldugu Hiranur derneğine 14. Ve 15. Festivallerde destek verip ihtiyaçlarını karşılamak için sponsor oldu.2017 yılında yetimlerin annesi ünvanı ile ödüle layık görüldü.

Cok sayıda kurumsal firma ile işbirliği yapan Zeynep Turan okullar, hastaneler ve oteller ile reklam calışmaları yapıp bilinebilirlik ve pr anlamında büyük işlere imza atıyor.

Toplamda 2017-2019 yılları arasında 7 kez “en başarılı iş kadını” ödülüne layık görüldü.

İstikrarlı çalışması ile başarılarına her gecen gün yenisini ekleyen Zeynep Turan kısaca tanımış olduk.

Her iyilik takdiri hakeder.Biz de Zeynep Turan’ ın başarılarının katlanarak devam etmesini diliyoruz…

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı